Bildirim

Yedeklemelerinizin kontrolü için her gün yüzlerce bilgisayarı tek tek kontrol etmeniz mümkün olmayabilir. Narbulut bildirim özelliği ile günlük veya haftalık istediğiniz kontrolleri yapar ve size bilgi verir.

Demo Talebi
nar bulut yedekleme dosya sql e-posta otomatik bildirimler

Bu özellik ile neler yapabilirsiniz?

Sizin için önemli olan durumlar için bildirim ayarlarını yapılandırın içiniz rahat olsun. Verilerinizle ilgili olumlu veya olumsuz raporlar istediğiniz mail adresine bildirim olarak gelsin.

Narbulut web panelinden admin hesabınızla giriş yaparak, “Raporlar” menüsü altında “Uyarılar” alt menüsüne tıklayarak, “Uyarı Ayarları” tabında”Bağlantı Kurulamayan Kullancılar”, “Lisans Geçerlilik Süresi Aşımı”, “Uzun Zamandır Dosya Transfer Etmeyen Kullanıcılar”, “Sql Yedeği Alamayan Kullanıcılar”, “Sql Yedekleme Durumu” gibi uyarıları düzenleyerek haftalık veya günlük olarak istediğiniz hesaplara bildirim göndermesini sağlayabilirsiniz. “Uyarılar” tabında ise çalışan bildirimlerinizin sonucunu anında görebilirsiniz.

  • Günlük Uyarılar
  • Haftalık Uyarılar
  • SQL Yedekleme Durumu
  • Pasif Kullanıcı Durumu
  • Lisans Süre Aşımı
  • Dosya Transfer Durumu

Bildirimlerinizi, günlük ve haftalık olarak, istediğiniz bir saatte çalışmasını sağlayabilirsiniz. İsterseniz, kendi mailinizle birlikte tüm kullanıcılara bildirim gönderebilir, kullanıcılardan bazılarını bildirim dışı bırakabilirsiniz.

nar bulut yedekleme bildirim sql backup uyarı-ayarları

Uyarı Ayarları

Admin hesabınızla panel'e girin. "Raporlar" menüsünde, "Uyarılar" alt menüsüne tıklayın. "Uyarı Ayarları" tabına gelin.

nar bulut yedekleme bildirim sql backup uyarı-ayarları

Düzenle

Uyarı ayarlarında istediğiniz uyarı tipini seçin ve düzenleyin. Periyod ve çalıştırma zamanını belirleyin. Gönderilecek mail adresini girin. İsterseniz bildirim göndermek için tüm kullanıcılarınıza veya bazılarını da seçebilirsiniz.

nar bulut yedekleme bildirim sql backup uyarı-ayarları

Kontrol Et

Yedeklediğiniz SQL veritabanı dosyalarınıza panel aracılığıyla her yerden ulaşabilir, istediğiniz zamana ait verilerinizi indirebilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak için;

Bize Ulaşın

İlgili Blog Yazıları

28 Aralık 2018

Narbulut İş Ortaklığı… Birlikte Kazanalım, Birlikte Büyüyelim.

Nar Bulut İş Ortaklığı... Birlikte Kazanalım, Birlikte Büyüyelim. Merhaba, Günümüzde şirket verilerinin depolanması ve korunması hayati önem arz etmektedir. Bu konuda verinin doğru bir şekilde depolanması, veriye tekrar erişim, felaket durumunda kurtarma ve uygun maliyet olmazsa olmazlardandır. Veri kapasiteleri her geçen gün katlanarak artmaktadır. Verilerin miktarı arttıkça bu[...]