Dosya Paylaşımı

NarBulut kullanıcısı olmasa bile paylaşılan bağlantıları kullanarak şirket dışındaki kişilere dosyalarınızı anında gönderebilirsiniz. Dosyaları paylaşırken son kullanma tarihi seçebilir ve erişebilecek kullanıcıları kısıtlayabilirsiniz.

Demo Talebi
nar bulut yedekleme dosya paylaşım

Bu özellik ile neler yapabilirsiniz?

Yüksek boyutlu dosyalarınızı, çalışma arkadaşlarınızla yada müşterilerinizle kolayca paylaşabilirsiniz. Maksimum gönderebileceğiniz tek dosya boyutu 20 GB’tır.

Narbulut tarafından takip edilen dosyalarınızı, üzerine sağ tıklayıp, paylaş diyerek saniyeler içinde istediğiniz kişilere gönderebilirsiniz. Herhangi bir platforma yükleme işlemi yapmanıza gerek yoktur. Paylaşımlarınıza not ekleyebilir, erişim tarihi belirleyebilirsiniz. “Dosya Paylaşım” menüsünden size paylaşılan dosyalarınızı ve sizin paylaştığınız dosyaları takip edebilir, paylaşım şartlarınızı düzenleyebilirsiniz.

  • Dosya Paylaşımı
  • Erişim Zamanı
  • 20GB Tek Dosya
  • Paylaşım Yönetimi
  • Açıklama Ekleme
  • Uzaktan Yönetim
  • Web Paylaşım

Dosya paylaşımlarınızı bilgisayarınızdan, uygulama üzerinden yapabilir, düzenleyebilir, takip edebilirsiniz. Bilgisayarınız kapalı olsa bile her yerden web panel ile dosyalarınıza erişebilir, paylaşım yapabilir ve yönetebilirsiniz. Paylaşım yaparken herhangi bir zaman belirtmezseniz varsayılan olarak paylaşım geçerliliği 3 gündür.

nar bulut yedekleme dosya paylaşım

Dosya Seç

Paylaşmak istediğiniz dosyayı, bilgisayarınızdan, uygulamadan veya web panelinizden seçin ve paylaş butonuna tıklayın.

nar bulut yedekleme dosya paylaşım

Paylaş

Açılan pencerede dosyanızı paylaşmak istediğiniz şartlarınızı belirleyin ve paylaşın. Paylaşım zamanı belirtmezseniz varsayılan olarak 3 gün geçerlidir.

nar bulut yedekleme dosya paylaşım

Yönet

Paylaştığınız ve size paylaşılan dosyaları uygulama üzerinde veya web panel üzerinde "Dosya Paylaşımı" menüsünden yönetebilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak için;

Bize Ulaşın

İlgili Blog Yazıları

28 Aralık 2018

Narbulut İş Ortaklığı… Birlikte Kazanalım, Birlikte Büyüyelim.

Nar Bulut İş Ortaklığı... Birlikte Kazanalım, Birlikte Büyüyelim. Merhaba, Günümüzde şirket verilerinin depolanması ve korunması hayati önem arz etmektedir. Bu konuda verinin doğru bir şekilde depolanması, veriye tekrar erişim, felaket durumunda kurtarma ve uygun maliyet olmazsa olmazlardandır. Veri kapasiteleri her geçen gün katlanarak artmaktadır. Verilerin miktarı arttıkça bu[...]

11 Aralık 2018

Narbulut’la yüksek boyutlu dosyalarınızı kolayca paylaşın!

Narbulut'la yüksek boyutlu dosyalarınızı kolayca paylaşın! Merhaba, Küçük boyutlu dosyalarınızı müşterilerinize veya arkadaşlarınız ile paylaşmanın en kolay yolu şüphesiz ki e-posta yolu ile göndermektir. Fakat e-posta sunucularında dosya transferi boyutları değişken olmakla beraber sınırlıdır. Sınırlara takılmamak için kullanılan yöntemler ise çoğu zaman zahmetli bir hal almaktadır. Narbulut[...]