Dosya Yedekleme

Çalışmalarınızı ve kişisel dosyalarınızı çok basit bir şekilde yedeklemeye başlayabilirsiniz. Yedeklediğiniz dosyaları panel erişimi ile görebilir ve istediğiniz yerden indirebilirsiniz.

Demo Talebi
nar bulut yedekleme dosya-yedekle

Bu özellik ile neler yapabilirsiniz?

Yedeklemek istediğiniz tüm klasörleri ekleyebilirsiniz. Eklediğiniz klasör içindeki tüm dosyalarınız anlık olarak Narbulut’a yedeklenir. Dosyalarınızda yapmış olduğunuz tüm değişiklikler versiyonlanarak saklanır.

Klasördeki tüm dosyalarınızın tamamını istediğiniz bir tarihteki eski haline getirebilirsiniz. Yedeklediğiniz klasörlerde beyaz/kara liste oluşturabilir, sadece belirlediğiniz dosya uzantılarını yedekleyebilir yada belirlediğiniz dosyaların yedeklenmesini engelleyebilirsiniz. Yedeklenmesini istediğiniz maksimum dosya boyutu belirleyebilir, belirlediğiniz boyutun altındaki dosyaların yedeklenmesini sağlayabilirsiniz.

  • Anlık Yedekleme
  • Sınırsız Klasör Ekleme
  • Beyaz / Kara Liste
  • Versiyon Takibi
  • Klasör Geri Yükleme
  • Uzaktan Yönetim

Uygulama üzerinden yapmış olduğunuz tüm ayarlamaları ve yönetimi web panel üzerinden de yapabilirsiniz. Panel aracılığıyla yedeklediğiniz dosya ve klasörlerin istediğiniz versiyonlarına her yerden ulaşabilirsiniz. Panel üzerinde yedeklediğiniz dosyalarla ilgili sayılarına, uzantılarına, boyutlarına ve daha bir çok şekilde istatistiklere ulaşabilir, yedekleme durumunuzu anlık olarak takip edebilirsiniz.

nar bulut klasor ekle

Klasör Ekle

Uygulama üzerinde "Klasör Yönetimi" menüsünde "Klasör Ekle" butonuna tıklayarak yedeklemek istediğiniz klasörleri ekleyebilirsiniz. Klasör sınırı olmaksızın ekleyebilir, takip etmekten vazgeçtiğiniz klasörleri seçerek "Klasörü Kaldır" butonuna tıklayıp kaldırabilirsiniz.

nar bulut klasor geri yukle

Klasör Geri Yükle

"Klasör Yönetimi" menüsünde eski bir zaman yüklemek istediğiniz klasörü seçin ve üzerinde sağ tıklayın. "Klasörü Geri Yükle" seçeneğiyle açılan pencerede istediğiniz tarih ve saati girin ve tamam butonuna tıklayınız. Saniyeler içinde klasör istediğiniz zamana dönecektir.

narbulut yedekleme uzaktan-yonet

Uzaktan Yönet

Yedeklediğiniz dosyalarınıza panel aracılığıyla her yerden ulaşabilir ve yönetebilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak için;

Bize Ulaşın

İlgili Blog Yazıları

4 Mart 2019

Tek Ekrandan Tüm Müşterilerinizin Yedekleme Operasyonlarını Yönetin!

Tek Ekrandan Tüm Müşterilerinizin Yedekleme Operasyonlarını Yönetin! Merhaba, Şüphesiz ki yedekleme operasyonlarında bilgi işlem yöneticilerinin en çok şikayet ettiği ve en yüksek maliyet görünmeyen operasyon maliyetidir. Teknik personel ise yönetim zorluğundan şikayet etmektedir. Bir çok farklı ekranlar, bir çok farklı kullanıcı bilgileri ayrı bir iş yükü getirmekte,[...]

28 Aralık 2018

Narbulut İş Ortaklığı… Birlikte Kazanalım, Birlikte Büyüyelim.

Nar Bulut İş Ortaklığı... Birlikte Kazanalım, Birlikte Büyüyelim. Merhaba, Günümüzde şirket verilerinin depolanması ve korunması hayati önem arz etmektedir. Bu konuda verinin doğru bir şekilde depolanması, veriye tekrar erişim, felaket durumunda kurtarma ve uygun maliyet olmazsa olmazlardandır. Veri kapasiteleri her geçen gün katlanarak artmaktadır. Verilerin miktarı arttıkça bu[...]

22 Aralık 2018

Kim Korkar Cryptolocker’dan…

Kim Korkar Cryptolocker'dan... Merhaba, Cryptolocker fidye yazılımı, 2013 yılından beri firmaların ve bilgisayar kullanıcılarının kabusu olmuştur. Genelde itibarlı kurum yada kuruluşların adına sahte mailler göndererek kurbanlarına ulaşır. Kullanıcılar farkında olmadan, bilgisayarlarındaki birçok dosya türünü ve kullanıcı yetkileri dahilinde bulunduğu ağdaki ulaşabildiği tüm dosyaları şifreleyerek yüksek meblağlarda fidye[...]

19 Aralık 2018

Narbulut’la dosyalarınızı anlık olarak buluta yedekleyin!

Narbulut'la dosyalarınızı anlık olarak buluta yedekleyin! Veri kaybına son verin! Merhaba, Narbulut ile tüm dosyalarınızı anlık olarak buluta yedekleyebilirsiniz. Hem de tüm versiyonlarıyla birlikte. Narbulut uygulaması takip ettiği klasör ve dosyalarda yapmış olduğunuz tüm değişiklikleri sizin için versiyonlar. Önemli dosyalarınızda çalışsanız bile size hata yapma özgürlüğü sunar.[...]