Outlook Yedekleme

Kötü niyetli kişiler tarafından veya kullanıcı hatalarından dolayı E-posta kayıpları yaşayabilirsiniz. Bu durum size veya şirketinize ciddi zararlar verebilir. E-posta yedeklerinizi alt yapı maliyeti yapmadan buluta yedekleyebilirsiniz. Narbulut'la E-posta kayıpları yaşamazsınız.

Demo Talebi
nar bulut outlook yedekleme

Bu özellik ile neler yapabilirsiniz?

E-Posta Yedekleme özelliğini aktif hale getirdiğinizde Narbulut bilgisayarınızda bulunan PST dosyalarını bulur ve listeler. Size hangilerini yedekleyeceğinize karar vermek kalır.

Bilgisayar sayınız çoksa bu işlemi tüm cihazlarınız için politika yazarak kolayca yapabilirsiniz. Politikada PST yedekleme metodunu otomatik seçerek, yedekleme periyodunu belirtirsiniz. Politikayı tüm kullanıcılarınızı eklediğiniz gruba tanımladığınızda işleminiz bitmiştir. Bilgisayar sayınız ne kadar fazla olursa olsun hepsinde yedekleme işlemini başlatmış olursunuz. Narbulut otomatik olarak PST dosyalarını bulur ve yedeklemeye başlar.

  • Otomatik Yedekleme
  • Manuel Yedekleme
  • PST Dosyası Seçebilme
  • Yedekleme Zamanı
  • Versiyon Takibi
  • Uzaktan Yönetim

Tüm PST dosyalarınız şirket dışında Narbulut güvencesiyle saklanır. Panel aracılığıyla PST dosyalarınızın istediğiniz versiyonlarına her yerden ulaşabilir, yedekleme durumunuzu anlık olarak takip edebilirsiniz.

Narbulut verilerinizi yedeklerken siz çalışmalarınıza devam edebilirsiniz. Kullandığınız programlardan çıkış yapmanıza gerek kalmaz. Herhangi bir yavaşlık veya performans kaybı hissetmezsiniz.

nar bulut mail backup cloud

Ayarla

"E-posta Yedekleme" menüsüne gelin ve özelliği aktif hale getirin. Yedekleme periyodunu seçin. Narbulut otomatik olarak üst taraftaki pencerede PST dosyalarınızı bulut ve listeler. Yedeklemek istediğiniz PST dosyalarınızı seçin. Verileriniz artık güvende.

nar bulut mail yedekle

Buluta Yedekle

Panele giriş yapın. "Kurulumlar" menüsüne tıklayın. "Outlook Yedekleme" tabına gelerek buluta yüklenen PST dosyalarınızı görebilirsiniz.

mail backup PST her yerden indir

Her Yerden İndir

Yedeklediğiniz PST dosyalarınıza panel aracılığıyla her yerden ulaşabilir, tüm versiyonlarınız görebilir, istediğiniz zamana ait verilerinizi indirebilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak için;

Bize Ulaşın

İlgili Blog Yazıları

Narbulut İş Ortaklığı… Birlikte Kazanalım, Birlikte Büyüyelim.

Nar Bulut İş Ortaklığı... Birlikte Kazanalım, Birlikte Büyüyelim. Merhaba, Günümüzde şirket verilerinin depolanması ve korunması hayati önem arz etmektedir. Bu konuda verinin doğru bir şekilde depolanması, veriye tekrar erişim, felaket durumunda kurtarma ve uygun maliyet olmazsa olmazlardandır. Veri kapasiteleri her geçen gün katlanarak artmaktadır. Verilerin miktarı arttıkça bu[...]

Narbulut kullanın! E-posta kayıplarına son verin!

Narbulut kullanın! E-posta kayıplarına son verin! Merhaba, E-postalarınız da kötü niyetli kişiler tarafından veya kullanıcı hatalarından dolayı kayıpların yaşanması kurumunuza ciddi zararlar verebilir. Personelleriniz işten ayrıldığında e-postalarına erişmek veya bunları yönetmek sizin için çok karmaşık bir hal alabilir. Yedekleme de kullanacağınız donanım ve bakım hizmetleri için binlerce[...]