Silinmiş Dosyalar

Artık, silinen dosyalarınız için endişe etmenize gerek yok. Narbulut, silinen dosyalarınızı, versiyonlarıyla birlikte 60 gün saklar. Bu süre içinde Narbulut uygulaması üzerinden silinen dosyalarınızı geri alabilirsiniz.

Demo Talebi
nar bulut silinmiş dosyalar kurtarma

Bu özellik ile neler yapabilirsiniz?

Sildiğiniz dosyalara zaman içerisinde ihtiyacınız olabilir. Uygulama üzerinde “Silinmiş Dosylar” menüsüne gelerek silinen dosyalarınızı görebilirsiniz.

Kullanılırken oluşturulan tüm versiyonlarıyla birlikte silinen dosyalarınız 60 gün boyunca saklanır. Bu süre sonunda dosyalarınız geri getirilemez şekilde imha edilir.

  • Silinen Dosyalar
  • Geri Dönüşüm
  • 60 Gün Saklama
  • Versiyon Takibi
  • Uzaktan Yönetim

Silinen dosyalarınızı uygulama üzerinde yönetebildiğiniz gibi, web panel üzerinde de her yerden yönetebilirsiniz. Kullanıcı bilgilerinizle panelinize giriş yapınız. “Dosyalarım” menüsüne gelerek “Silinenleri Göster” kutucuğunu işaretleyiniz. Artık klasörlerinizde gezinirken, daha önce sildiğiniz dosyalar pasif olarak eski yerlerinde görebilirsiniz.

nar bulut yedekleme silinen dosyaları kurtarma

Silinenleri Listele

Narbulut uygulamasını açın, "Silinen Dosyalar" menüsüne tıklayın. 60 gün içerisinde sildiğiniz dosyalar listelenecektir. Arama kutucuğuna dosya ismini yazarak kolayca bulabilisiniz.

nar bulut yedekleme silinen dosyaları kurtarma

Geri Yükle

"Silinmiş Dosyalar" menüsünde kurtarmak istediğiniz doysanın üzerine çift tıklayarak istediğiniz veriyonu seçebilirsiniz. Versiyona Dön diyerek eski yerine dosyayı kayıt edebilirsiniz. İstersenizde "Farklı Kaydet" yaparak farklı bir konuma kayıt edebilirsiniz.

nar bulut yedekleme silinen dosyaları kurtarma

Her Yerden Yönet

Web Panel'de "Dosyalarım" menüsüne gelerek "Silinenleri Göster" kutucuğunu işaretleyiniz. Daha önce silinen dosyalar pasif olarak eski yerlerinde görünecektir.

Daha fazla bilgi almak için;

Bize Ulaşın

İlgili Blog Yazıları

28 Aralık 2018

Narbulut İş Ortaklığı… Birlikte Kazanalım, Birlikte Büyüyelim.

Nar Bulut İş Ortaklığı... Birlikte Kazanalım, Birlikte Büyüyelim. Merhaba, Günümüzde şirket verilerinin depolanması ve korunması hayati önem arz etmektedir. Bu konuda verinin doğru bir şekilde depolanması, veriye tekrar erişim, felaket durumunda kurtarma ve uygun maliyet olmazsa olmazlardandır. Veri kapasiteleri her geçen gün katlanarak artmaktadır. Verilerin miktarı arttıkça bu[...]

21 Aralık 2018

Narbulut kullanıcılarına dosya silme özgürlüğü veriyor.

Narbulut kullanıcılarına dosya silme özgürlüğü veriyor. Merhaba, Siz hiç farketmeseniz bile, önemli verileriniz hergün silinme tehlikesi geçiriyor. Önemli verilerini yanlışlıkla silme olayı hemen hemen herkesin başına gelmiştir. Yada art niyetli bir çalışanınız işine son verilmeden önce tüm önemli dosyalarınızı silebilir. Bu durum karşısında yapılacak tek şey silinen[...]