SQL Yedekleme

Narbulut uygulaması ile CRM, ERP, MRP vb muhasebe uygulamalarınızın SQL veri tabanı dosyalarını kolayca bulut a yedekleyebilir, ihtiyacınız olduğunda her yerden verilerinize erişebilirsiniz.

Demo Talebi

Bu özellik ile neler yapabilirsiniz?

Belirleyeceğiniz yedekleme zamanlayıcısına göre, veri tabanınızın sadece değişenlerini kolayca Narbulut’ta saklayabilir ve bunların kontrollerini yapabilirsiniz.

SQL sunucunuzdaki tüm instanceleri tanımlayabilir, veritabanlarınızı saatlik, günlük, haftalık, olarak buluta yedekleyebilirsiniz. Narbulut veritabanı sayısını sınırlandırmaz. Her veritabanı için ayrı politika yazabildiğiniz gibi tüm veritabanlarınız için tek bir politika da tanımlayabilirsiniz. İlk işlemde tam yedekleme alınır ve sonrasında yapılan her işlemde artımlı yedekleme yapılır.

  • Zamanlı Yedekleme
  • Sınırsız SQL Ekleme
  • Sınırsız VT Ekleme
  • Artımlı Yedekleme
  • Versiyon Takibi
  • Uzaktan Yönetim

Tüm SQL yedekleriniz şirket dışında Narbulut güvencesiyle saklanır. Uygulama üzerinden yapmış olduğunuz tüm ayarlamaları web panel üzerinde görebilirsiniz. Panel aracılığıyla SQL verilerinizin istediğiniz versiyonlarına her yerden ulaşabilirsiniz. Panel üzerinde yedeklediğiniz SQL verilerinin istatistiklerine ulaşabilir, yedekleme durumunuzu anlık olarak takip edebilirsiniz.

Narbulut tüm bu işlemleri yaparken SQL servisini durdurmaz. Siz çalışmalarınıza devam ederken, arka planda yedekleme işlemini gerçekleştirir. Kullandığınız programlardan çıkış yapmanıza gerek kalmaz. Herhangi bir yavaşlık veya performans kaybı hissetmezsiniz.

nar bulut yedekleme sql yedekleme

Profil Ekle

Uygulamadan çıkış yapın ve yönetici olarak çalıştırın. Sunucu profillerinden SQL sunucularınızı ekleyin. Zamanlandırılmış Görev lerden veritabanı seçerek istediğiniz yedekleme periyotunu seçebilirsiniz.

nar bulut yedekleme sql yedekleme

Buluta Yedekle

Panele giriş yapın. Kurulumlara gelin. SQL Yedekleme Zamanlarına gelerek, uygulama üzerinde oluşturduğunuz görev zamanlamalarını takip edebilirsiniz. "SQL Yedekleme Dosyaları" na gelerek veritabanlarınızı görebilirsiniz.

nar bulut yedekleme sql yedekleme

Her Yerden İndir

Yedeklediğiniz SQL veritabanı dosyalarınıza panel aracılığıyla her yerden ulaşabilir, istediğiniz zamana ait verilerinizi indirebilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak için;

Bize Ulaşın

İlgili Blog Yazıları

28 Aralık 2018

Narbulut İş Ortaklığı… Birlikte Kazanalım, Birlikte Büyüyelim.

Nar Bulut İş Ortaklığı... Birlikte Kazanalım, Birlikte Büyüyelim. Merhaba, Günümüzde şirket verilerinin depolanması ve korunması hayati önem arz etmektedir. Bu konuda verinin doğru bir şekilde depolanması, veriye tekrar erişim, felaket durumunda kurtarma ve uygun maliyet olmazsa olmazlardandır. Veri kapasiteleri her geçen gün katlanarak artmaktadır. Verilerin miktarı arttıkça bu[...]

25 Aralık 2018

Narbulut’la SQL yedeklerinizi almak ve saklamak çok kolay!

Narbulut'la SQL yedeklerinizi almak ve saklamak çok kolay! Merhaba, Narbulut uygulaması ile CRM, ERP, MRP vb muhasebe uygulamalarınızın SQL veri tabanı dosyalarını kolayca bulut a yedekleyebilir, ihtiyacınız olduğunda her yerden verilerinize erişebilirsiniz. Narbulut agent üzerinde SQL Yedekleme menüsüne tıklayın. Sunucu Profillerinden SQL sunucu bilgilerinizi girerek sunucunuzu tanımlayın.[...]