Versiyonlama

Versiyonlama özelliği ile düzenleme yaptığınız tüm dosyalarınızdaki değişiklikleri takip edebilirsiniz. Kritik dosylarınızda korkmadan değişiklik yapabilir, hatalarınızı anında telafi edebilirsiniz.

Demo Talebi
nar bulut yedekleme dosya versiyonlama

Bu özellik ile neler yapabilirsiniz?

Narbulut tüm çalışmalarınızı titizlikle takip eder. Kaydetmiş olduğunuz her bir değişikliği, zaman damgası ile versiyonlar. İhtiyacınız olduğunda, dosyanızın 2 sene önceki haline kadar geri dönebilirsiniz. Bulunduğunuz ay içerisinde sınırsız versiyon tutulur. Önceki aylarda ise 1 yıla kadar en son versiyon saklanır. 1 yıldan önceki son versiyonda bir gün ihtiyacınız olur diye tutulur.

  • 2 Yıl Versiyonlama
  • Versiyona Geri Dönme
  • Farklı Kaydet
  • Her Yerden Kullanım
  • Versiyon İndirme

Bu özelliği aktif etmenize gerek yoktur. Kurulumdan sonra varsayılan olarak aktif gelir. Üstelik versiyonlar arası geçişleriniz de çok kolaydır. Takip edilen dosyanızın üzerine sağ tıklayın, narbulut menüsünden versiyonları göster seçeneğini seçin. Çıkan ekrande tüm versiyonlarınız listelenir. İstediğiniz zamana ait versiyonu seçerek, versiyona dön butonuna tıklamanız yeterlidir. İşte bu kadar basit. Dosyanızın üzerine geri dönmek istemezseniz, farklı kaydet butonu ile farklı bir yere kaydedebilirsiniz.

Web panel üzerinden de dosyalarınızın versiyonlarını görebilirsiniz. İhtiyacınız olduğu her an indirebilir, üzerinde çalışmalar yapabilirsiniz.

versiyonlama nar bulut yedekleme cloud backup

Versiyonlama

Versiyonlama işlemi için her hangi bir ayar yapmanıza gerek yoktur. Narbulut daima düzenlediğiniz dosylarınızda tüm değişiklikleri takip eder. Size bu özelliğin keyfini çıkarmak kalır.

nar bulut yedekleme versiyonlama geri dön

Geri Dön

Dosyanızın üzerine sağ tıklayın, narbulut menüsünden versiyona dön seçeğini seçin. Çıkan listeden istediğiniz zamanı seçin ve versiyona dön butonuna tıklatın.

nar bulut cloud file folder backup

Her Yerden Yönet

Düzenlenebilir dosyalarınızın versiyonlarını, web panel üzerinden de görebilirsiniz. İstediğiniz versiyonu indirebilir, çalışmalarınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak için;

Bize Ulaşın

İlgili Blog Yazıları

28 Aralık 2018

Narbulut İş Ortaklığı… Birlikte Kazanalım, Birlikte Büyüyelim.

Nar Bulut İş Ortaklığı... Birlikte Kazanalım, Birlikte Büyüyelim. Merhaba, Günümüzde şirket verilerinin depolanması ve korunması hayati önem arz etmektedir. Bu konuda verinin doğru bir şekilde depolanması, veriye tekrar erişim, felaket durumunda kurtarma ve uygun maliyet olmazsa olmazlardandır. Veri kapasiteleri her geçen gün katlanarak artmaktadır. Verilerin miktarı arttıkça bu[...]